magic kids ~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 listy do daisy

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Daisy Manese

Daisy Manese


Age : 26
Skąd : Filadelfia
Klasa : VII

listy do daisy Empty
PisanieTemat: listy do daisy   listy do daisy I_icon_minitime5/1/2016, 11:18 pm

listy do daisy 2583978321
Powrót do góry Go down
Carter Wright

Carter Wright


Age : 26
Skąd : Santa Monica
Klasa : VII

listy do daisy Empty
PisanieTemat: Re: listy do daisy   listy do daisy I_icon_minitime5/1/2016, 11:39 pm




Daisy

Jestem winien wam wszystkim (tobie w szczególności) przeprosiny za sytuację, którą sprowokowałem. Gdybym wiedział, że tak to się skończy, zachowałbym się inaczej. Nie wiem co mogę zrobić, żebyście się na mnie nie gniewali. Po prostu byłem zdenerwowany, bo myślałem, że wszystko wyjdzie na jaw i wywalą nas ze szkoły. Przepraszam.  
Carter
Powrót do góry Go down
Carter Wright

Carter Wright


Age : 26
Skąd : Santa Monica
Klasa : VII

listy do daisy Empty
PisanieTemat: Re: listy do daisy   listy do daisy I_icon_minitime5/1/2016, 11:45 pm




Daisy

Tak, zachowałem się jak dupek, ale co z tego? Musisz wiedzieć, że to nie ja sypnąłem Cię przed dyrektorem, przecież dobrze zdajesz sobie sprawę, skoro wiesz co robiłem po tym, jak wyszedłem z gabinetu. Z resztą i tak podejrzewam, że moje dni w W&S są policzone. Cóż, trudno.
Swoją drogą, mogłem się domyślić, że ten liścik to twoja sprawka. Faktycznie, mam szczęście, wiem jaka jesteś. Gabriel na pewno byłby zachwycony, gdyby zobaczył naszą korespondencję. prawda? Poza tym nie masz zielonego pojęcia, o tym, co widziałaś. Możesz mi wierzyć, słonko.   
Carter
Powrót do góry Go down
Carter Wright

Carter Wright


Age : 26
Skąd : Santa Monica
Klasa : VII

listy do daisy Empty
PisanieTemat: Re: listy do daisy   listy do daisy I_icon_minitime6/1/2016, 12:01 am




Daisy

Czy ty nie rozumiesz, że gdybym wsypał Ciebie, to automatycznie sam miałbym niezłe kłopoty? Siedzimy w tym wszystkim razem. Całe W&S.
To, czy tego chcę nie ma tu nic do rzeczy. Jeśli mielibyście mnie wywalić, zrobilibyście to nie pytając mnie, czy aby na pewno mi się to podoba. Wiem, że Cyrus chce, żeby mnie wykopali, ale akurat jestem w stanie to zrozumieć. Oczywiście, że zdaję sobie sprawę, że to nie byłoby przyjemne, ale co ja mogę.
Może to, że gdyby nie on, chciałbyś o mnie plotkować? Wcale nie jesteś taka miła, na jaką wyglądasz. Sama dobrze o tym wiesz.
Teraz przejdźmy do twojej propozycji, chętnie posłucham.   
Carter
Powrót do góry Go down
Sponsored content





listy do daisy Empty
PisanieTemat: Re: listy do daisy   listy do daisy I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
listy do daisy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
magic kids ~  :: Dodatki do postaci :: Poczta-
Skocz do: